Oficiální internetové stránky města Loun a Městského úřadu Louny

Mírové náměstí 35, 440 23 Louny
KontaktyFormuláře

Vyhledávání

Zkouška průjezdnosti ulic ve městě Louny pro záchrannou techniku

A 01, autor: Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje požární stanice Louny

V úterý 13. června proběhla na základě žádosti Hasičského záchranného sboru Ústeckého kraje zkouška průjezdnosti ulic města pro složky integrovaného záchranného systému. Kontrola průjezdnosti probíhala mezi 20. – 22. hodinou za účasti Městské policie Louny, Policie České republiky a Hasičského záchranného sboru Ústeckého kraje z požární stanice Louny. Průjezdnost testovaly především zásahové vozy hasičského záchranného sboru včetně vozu s teleskopickou plošinou.

Složky integrovaného záchranného systému zkoušely průjezdnost v ulicích: Karlova, sídliště Československé armády, Fr. Chlouby, Palackého, Tomanova, Přemyslovců, Petra Obrovce, Kosmonautů  a Kpt. Nálepky, Na Valích. „Děkujeme všem občanům za zúčastněný přístup ke zkoušce průjezdnosti. Bohužel musíme konstatovat, že průjezdnost pro hasičskou techniku nebyla ve všech úsecích testovací trasy zajištěna,“ uvedl k průběhu zkoušky průjezdnosti ulic starosta města Radovan Šabata.

Protokol o této zkoušce bude nyní předán k projednání Dopravní komisi Rady města Loun a závěry budou předloženy Radě města Loun a následně předány Bezpečnostní radě obce s rozšířenou působností Louny. Nejčastějšími příčinami neprůjezdnosti ulic byly zaparkované automobily v křižovatkách a na vodorovném dopravním značení. Tímto nezodpovědným chováním řidiči mohou způsobit, že se složky integrovaného záchranného systému nedostanou k mimořádné události včas.

Zkouška průjezdnosti ulic ve městě Louny pro záchrannou techniku

13. 6. 2017 Foto: Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje požární stanice Louny
A 01, autor: Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje požární stanice Louny

A 01

 
B, autor: Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje požární stanice Louny

B

 
C 02, autor: Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje požární stanice Louny

C 02

 
 
16.6.2017 13:20:58 | přečteno 90x | Mgr. Kamila Jarolímková

Navigace

Odbory městského úřadu

 

Aktuální informace

Ladislav Novák má pamětní desku na rodném domě Oficiální návštěva partnerského města Lučenec Projekční práce na novém objektu Městské plavecké haly v Lounech Prodejem druhotných surovin z původní plavecké haly město získalo necelých 1,3 mil. Kč Cycletour Louny- Barendrecht odstartovala Rada města schválila dotaci na nové CT pro lounskou nemocnici Pozvánka na vzpomínkové setkání - 105. výročí narození Kpt. Otakara Jaroše Příprava nového objektu Městské plavecké haly v Lounech probíhá podle harmonogramu Vzpomínková akce \"Svíčky za padlé\" Uzavření úřadu - pátek 7.7.2017 Zkouška průjezdnosti ulic ve městě Louny pro záchrannou techniku Čtvrtletní informování starostů o dostavbě dálnice D7 Louny mají „skleněnou popelnici“ Návštěva europoslance Pavla Svobody na lounské radnici Prohlášení vedení města Louny k \"protikuřáckému zákonu\" Spolupráce škol partnerských měst Loun a Lučence Vracíme sochu T. G. Masaryka do Loun Postup řešení nedostatku stomatologů v Lounech Pozvánka na setkání vedení města s občany Starostové jsou pravidelně informováni o dostavbě D7 Povinnosti majitelů psů Zemřel čestný občan města Loun Evžen Seidl Vedení města poděkovalo žákům za výjimečný lidský čin Setkání vedení města se zástupci firem a organizací Oficiální vyjádření k zrušení svozu komunálního odpadu 1x za 14 dní Instalace velkoformátové fotografie Vánoční blahopřání
 
Město Louny

Partnerská města

gemee logo mesto veneux znak
 
předchozí další
SSZML
Vrchlického divadlo
Měská knihovna
Městská pečovatelská služba
Domov pro seniory Louny
ZUŠ
Školní
J A Komenského
Kpt.  Jaroše
Prokopa Holého
Přemyslovců
ČSA
Šafaříkova
V domcích
Kpt Nálepky
Speciální
Dykova
Fügnerova
 

Městský úřad Louny
Mírové náměstí 35, 440 01 Louny
IČ: 00265209
DIČ: CZ00265209 

 
Telefon: +420 415 621 111
Fax +420 415621 000
Datová schránka: gc9bxmk
Kontakty MěÚ
Úřední hodiny
Elektronická podatelna 
 
Copyright © 2016 Městský úřad Louny
Public4u © 2000-2017
 
 
load