Oficiální internetové stránky města Loun a Městského úřadu Louny

Mírové náměstí 35, 440 23 Louny
KontaktyFormuláře

Vyhledávání

Vracíme sochu T. G. Masaryka do Loun

Pomník T. G. Masaryka před ZŠ J. A. Komenského., autor: Archiv - Jaroslav Rychtařík

Vážení spoluobčané, příznivci obnovení sochy T. G. Masaryka v Lounech, oznamujeme Vám, že Město Louny vyhlašuje od 1. dubna 2017 veřejnou sbírku na znovuobnovení pomníku T. G. M. u příležitosti 100. výročí vzniku Československé republiky.

Pro Váš případný finanční dar byl zřízen bankovní účet, nebo můžete přispět i v hotovosti prostřednictvím zapečetěné pokladničky v lounském Městském informačním centru na Mírovém náměstí.

Ti z Vás, kteří přispějí darem v hodnotě 100 Kč a vyšším, obdrží Pamětní list. Pokud pak bude dárce souhlasit, uložíme doklad s jeho jménem spolu s dalšími dokumenty do podstavce památníku před Základní školou J. A. Komenského.

Odhalením pomníku podle původního návrhu akademického sochaře Otakara Švece tak nejen slovy vzpomeneme společně tohoto historického výročí našeho národa. Ojedinělou sochu, jež připomíná první kroky prezidenta Masaryka po návratu do vlasti v prosinci 1918, zhotoví nejstarší kamenická a sochařská škola v Čechách, Střední průmyslová škola kamenická a sochařská v Hořicích.

Jménem Města Louny a Spolku rodáků a přátel města Loun a okolí děkujeme všem za podporu navrátit sochu T. G. Masaryka na jeho původní místo v našem městě.

Jak přispět?

• pro poskytnutí příspěvku formou bankovního převodu slouží  účet: 4651858359/0800
• pro poskytnutí příspěvku v hotovosti slouží pokladnička na Městském informačním centu v Lounech

V případě dotazů či žádosti o darovací smlouvu se, prosím, obraťte na Ing. Romanu Krameriusovou, r.krameriusova@mulouny.cz , 415 621 114.

31.3.2017 13:29:15 | přečteno 143x | Mgr. Kamila Jarolímková

Navigace

Odbory městského úřadu

 

Aktuální informace

Ladislav Novák má pamětní desku na rodném domě Oficiální návštěva partnerského města Lučenec Projekční práce na novém objektu Městské plavecké haly v Lounech Prodejem druhotných surovin z původní plavecké haly město získalo necelých 1,3 mil. Kč Cycletour Louny- Barendrecht odstartovala Rada města schválila dotaci na nové CT pro lounskou nemocnici Pozvánka na vzpomínkové setkání - 105. výročí narození Kpt. Otakara Jaroše Příprava nového objektu Městské plavecké haly v Lounech probíhá podle harmonogramu Vzpomínková akce \"Svíčky za padlé\" Uzavření úřadu - pátek 7.7.2017 Zkouška průjezdnosti ulic ve městě Louny pro záchrannou techniku Čtvrtletní informování starostů o dostavbě dálnice D7 Louny mají „skleněnou popelnici“ Návštěva europoslance Pavla Svobody na lounské radnici Prohlášení vedení města Louny k \"protikuřáckému zákonu\" Spolupráce škol partnerských měst Loun a Lučence Vracíme sochu T. G. Masaryka do Loun Postup řešení nedostatku stomatologů v Lounech Pozvánka na setkání vedení města s občany Starostové jsou pravidelně informováni o dostavbě D7 Povinnosti majitelů psů Zemřel čestný občan města Loun Evžen Seidl Vedení města poděkovalo žákům za výjimečný lidský čin Setkání vedení města se zástupci firem a organizací Oficiální vyjádření k zrušení svozu komunálního odpadu 1x za 14 dní Instalace velkoformátové fotografie Vánoční blahopřání
 
Město Louny

Partnerská města

gemee logo mesto veneux znak
 
předchozí další
SSZML
Vrchlického divadlo
Měská knihovna
Městská pečovatelská služba
Domov pro seniory Louny
ZUŠ
Školní
J A Komenského
Kpt.  Jaroše
Prokopa Holého
Přemyslovců
ČSA
Šafaříkova
V domcích
Kpt Nálepky
Speciální
Dykova
Fügnerova
 

Městský úřad Louny
Mírové náměstí 35, 440 01 Louny
IČ: 00265209
DIČ: CZ00265209 

 
Telefon: +420 415 621 111
Fax +420 415621 000
Datová schránka: gc9bxmk
Kontakty MěÚ
Úřední hodiny
Elektronická podatelna 
 
Copyright © 2016 Městský úřad Louny
Public4u © 2000-2017
 
 
load