Oficiální internetové stránky města Loun a Městského úřadu Louny

Mírové náměstí 35, 440 23 Louny
KontaktyFormuláře

Vyhledávání

Vedení města poděkovalo žákům za výjimečný lidský čin

1

Dne 16. ledna 2017 přijali starosta Radovan Šabata a místostarosta Mgr. Jan Čermák na radnici Petra Prchala, Matyáše Kubáta a Dominiku Kubátovou, kterým jménem města poděkovali za odevzdání nalezené finanční hotovosti. Školáky k vedení města doprovázeli rodiče a ředitel Základní školy Přemyslovců v Lounech Mgr. Vlastimil Hubert.  

Zmiňovaní žáci Základní školy Přemyslovců v Lounech minulý týden nalezli finanční hotovost, kterou příkladně odevzdali na služebně městské policie. Nalezené peníze se ještě téhož dne dostaly ke své majitelce.

„Vím, že si myslíte, že jste udělali normální věc. Je ovšem pravdou, že v dnešní době se takovéto věci často nevidí. Děkuji Vám za všechny občany města,“ pronesl k žákům místostarosta Mgr. Jan Čermák.

Během setkání nastínil ředitel základní školy průběh celé události. „Svět není jenom o známkách, ale hlavně o tom, jak se žáci zachovají v takovýchto situacích,“ upozornil Mgr. Vlastimil Hubert.

Starosta města Radovan Šabata kromě poděkování žákům vzpomněl i nemalou zásluhu rodičů na tomto činu. „Všechno vychází z rodiny, proto velký dík patří i Vám,“ dodal starosta směrem k rodičům. 

Na závěr setkání předali zástupci města žákům věcné dary a společně se vyfotografovali.

Vedení města poděkovalo žákům za výjimečný lidský čin

1

1

 
2

2

 
3

3

 
4

4

 
5

5

 
 
17.1.2017 7:48:21 | přečteno 181x | Mgr. Kamila Jarolímková

Navigace

Odbory městského úřadu

 

Aktuální informace

Ladislav Novák má pamětní desku na rodném domě Oficiální návštěva partnerského města Lučenec Projekční práce na novém objektu Městské plavecké haly v Lounech Prodejem druhotných surovin z původní plavecké haly město získalo necelých 1,3 mil. Kč Cycletour Louny- Barendrecht odstartovala Rada města schválila dotaci na nové CT pro lounskou nemocnici Pozvánka na vzpomínkové setkání - 105. výročí narození Kpt. Otakara Jaroše Příprava nového objektu Městské plavecké haly v Lounech probíhá podle harmonogramu Vzpomínková akce \"Svíčky za padlé\" Uzavření úřadu - pátek 7.7.2017 Zkouška průjezdnosti ulic ve městě Louny pro záchrannou techniku Čtvrtletní informování starostů o dostavbě dálnice D7 Louny mají „skleněnou popelnici“ Návštěva europoslance Pavla Svobody na lounské radnici Prohlášení vedení města Louny k \"protikuřáckému zákonu\" Spolupráce škol partnerských měst Loun a Lučence Vracíme sochu T. G. Masaryka do Loun Postup řešení nedostatku stomatologů v Lounech Pozvánka na setkání vedení města s občany Starostové jsou pravidelně informováni o dostavbě D7 Povinnosti majitelů psů Zemřel čestný občan města Loun Evžen Seidl Vedení města poděkovalo žákům za výjimečný lidský čin Setkání vedení města se zástupci firem a organizací Oficiální vyjádření k zrušení svozu komunálního odpadu 1x za 14 dní Instalace velkoformátové fotografie Vánoční blahopřání
 
Město Louny

Partnerská města

gemee logo mesto veneux znak
 
předchozí další
SSZML
Vrchlického divadlo
Měská knihovna
Městská pečovatelská služba
Domov pro seniory Louny
ZUŠ
Školní
J A Komenského
Kpt.  Jaroše
Prokopa Holého
Přemyslovců
ČSA
Šafaříkova
V domcích
Kpt Nálepky
Speciální
Dykova
Fügnerova
 

Městský úřad Louny
Mírové náměstí 35, 440 01 Louny
IČ: 00265209
DIČ: CZ00265209 

 
Telefon: +420 415 621 111
Fax +420 415621 000
Datová schránka: gc9bxmk
Kontakty MěÚ
Úřední hodiny
Elektronická podatelna 
 
Copyright © 2016 Městský úřad Louny
Public4u © 2000-2017
 
 
load