Oficiální internetové stránky města Loun a Městského úřadu Louny

Mírové náměstí 35, 440 23 Louny
KontaktyFormuláře

Vyhledávání

Vyhlášení výsledků výtvarné soutěže „Bezpečná cesta do školy“

D

Město Louny vyhlásilo na duben, měsíc bezpečnosti silničního provozu, výtvarnou soutěž pro žáky 1. a 2. tříd základních škol. Osloveny byly všechny základní školy na území města s výzvou, aby do 19. května doručily 5 nejlepších prací svých žáků na téma „Bezpečná cesta do školy“. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhlo v úterý 6. června v kanceláři starosty města.

Smyslem výtvarné soutěže je dětem připomenout, aby věnovaly zvýšenou pozornost dopravním situacím kolem nich. Žáci základních škol na svých obrázcích měli nakreslit, jaké dopravní situace potkávají cestou do školy a jak na ně reagují.

První místo ve výtvarné soutěži získal Vojtěch Novák z 1.A ZŠ Školní 2426. Druhá se umístila Eliška Musilová z 1.B ZŠ kpt. Otakara Jaroše. Třetí místo obsadila Štěpánka Hluštíková z 1.A ZŠ Přemyslovců. Výhercům pogratuloval a předal věcné dary od BESIP starosta města společně se zástupkyní pořádajícího odboru Městského úřadu v Lounech.

Na dotaz starosty, co by děti chtěly ve městě zlepšit, měl nejvíce jasno výherce: „Přál bych si, ještě kousek Loun, abychom mohli postavit metro,“ uvedl na otázku ke zlepšení města Vojtěch Novák.

Pro starší žáky 3. a 4. tříd zajišťuje Město Louny dopravní výuku na Dopravním hřišti v Mostě. Současně na podzim tohoto roku proběhne již 10. ročník znalostní dopravní soutěže pro žáky 4. až 6. tříd základních škol, který pořádá Město Louny.

Vyhlášení výsledků výtvarné soutěže „Bezpečná cesta do školy“

6.6.2017
D

D

 
DD

DD

 
Vojtěch Novák

Vojtěch Novák

1. místo - 1.A ZŠ Školní 2426
 
Eliška Musilová

Eliška Musilová

2. místo - 1.B ZŠ kpt. Otakara Jaroše
 
Štěpánka Hluštíková

Štěpánka Hluštíková

3. místo - 1.A ZŠ Přemyslovců
 
 
7.6.2017 15:07:07 | přečteno 61x | Mgr. Kamila Jarolímková

Navigace

Odbory městského úřadu

 

Aktuální informace

Investiční akce na Městském zimním stadionu v Lounech Úředníci mají k dispozici elektrokolo Rekonstrukce vnitřního vybavení Domova pro seniory v Lounech Tašky na separovaný odpad Masaryk už oblékl hliněný kabát Vyhlášení výsledků výtvarné soutěže „Bezpečná cesta do školy“ Restaurátorské práce na pomníku obětem bojů proti fašismu na Suzdalském náměstí v Lounech Oprava vozovky v ul. Tomanova a Březinova č.p. 2204-2401, Louny – posunutí realizace akce Náhradní výsadba v ulici Poděbradova Oprava vozovky v ul. Tomanova a Březinova č.p. 2204-2401, Louny Poškození boxů na uskladnění kol Výstavy, svatby, kavárna i takové využití by mohl mít podle projektu Pavilon A Poškozený herní prvek na dětském hřišti ČSA Sběrová sobota biologicky rozložitelného odpadu Plnění podzemních kontejnerů na separovaný odpad Prezentace projektové dokumentace na akci „ Rekonstrukce Pavilonu A na výstavišti v Lounech“ Kastrace toulavých koček Nabídka svozu bioodpadu platná od 1. 3. 2017 Podzemní kontejnery na separovaný odpad Uzavření části ulice Na Valích Podzemní kontejnery na separovaný odpad Informace pro občany Loun v oblasti nakládání s odpady Poškozený herní prvek v Parku gen. Fajtla Parkovací karty na rok 2017 Umístění 5 boxů na kola v ul. Hrnčířská, Louny Informace o odpadech pro nadcházející období a rok 2017 Informace pro spoluvlastníky obytných domů zřízených na pozemcích Města Louny Novela vyhlášky č. 478/2000 Sb., kterou se provádí zákon o silniční dopravě
 
Město Louny

Partnerská města

gemee logo mesto veneux znak
 
předchozí další
SSZML
Vrchlického divadlo
Měská knihovna
Městská pečovatelská služba
Domov pro seniory Louny
ZUŠ
Školní
J A Komenského
Kpt.  Jaroše
Prokopa Holého
Přemyslovců
ČSA
Šafaříkova
V domcích
Kpt Nálepky
Speciální
Dykova
Fügnerova
 

Městský úřad Louny
Mírové náměstí 35, 440 01 Louny
IČ: 00265209
DIČ: CZ00265209 

 
Telefon: +420 415 621 111
Fax +420 415621 000
Datová schránka: gc9bxmk
Kontakty MěÚ
Úřední hodiny
Elektronická podatelna 
 
Copyright © 2016 Městský úřad Louny
Public4u © 2000-2017
 
 
load