Oficiální internetové stránky města Loun a Městského úřadu Louny

Mírové náměstí 35, 440 23 Louny
KontaktyFormuláře

Vyhledávání

Rekonstrukce vnitřního vybavení Domova pro seniory v Lounech

Domov pro seniory Louny

Dne 10.7.2017 byla zahájena investiční akce „Rekonstrukce vnitřního vybavení Domova pro seniory v Lounech“. Vzhledem k tomu, že u objektu Domova pro seniory je v katastru nemovitostí zapsáno věcné břemeno v souvislosti s poskytnutou dotací na zrealizované půdní vestavby, není možné žádat o dotaci z programu MPSV. I z tohoto důvodu, ale zejména s ohledem na zachování částečného provozu Domova pro seniory, bude celá akce realizována po etapách.

V roce 2017 proběhne v rámci I. etapy rekonstrukce kuchyňského provozu včetně výměny části výtahů, lI. a III. etapu tj. rekonstrukci vnitřního vybavení levého a středního pavilonu ubytovací části, město plánuje zrealizovat v  roce 2018. V rámci IV. závěrečné etapy by měla být dokončena rekonstrukce vnitřního vybavení pravého pavilonu, a to do konce 1. pololetí roku 2019. Realizace jednotlivých etap bude probíhat postupně s tím, že práce na další etapě budou vždy zahájeny po kompletním dokončení etapy předcházející. Doba realizace každé etapy je 120 kalendářních dní.

Výběrové řízení bylo vypsáno na celou akci, vítěznou firmou se stala firma Bursík Holding a.s Praha a celkové investiční náklady mají činit 38.512 tis. Kč, z toho I. etapa 9.884 tis. Kč, II. etapa 10.117 tis. Kč, III. etapa 9.898 tis. Kč a IV. etapa 8.613 tis. Kč. Na vnitřní vybavení a vybavení kuchyně budou vypsána samostatná výběrová řízení.

Realizace tak náročné akce při zachování provozu sebou ponese určitá úskalí, jednak při I. etapě nyní musí být dováženo jídlo z Městské pečovatelské služby a ve zbylých etapách dojde k částečnému omezení lůžkové kapacity.

Věříme, že i přes dočasná omezení provozu a kapacity, bude akce vedoucí k modernizaci a zlepšení podmínek obyvatel Domova pro seniory v Lounech, v závěru pozitivně přijata, a to nejen jeho samotnými obyvateli, jejich návštěvami, ale i širokou občanskou veřejností.

12.7.2017 10:26:42 | přečteno 50x | Mgr. Kamila Jarolímková

Navigace

Odbory městského úřadu

 

Aktuální informace

Investiční akce na Městském zimním stadionu v Lounech Úředníci mají k dispozici elektrokolo Rekonstrukce vnitřního vybavení Domova pro seniory v Lounech Tašky na separovaný odpad Masaryk už oblékl hliněný kabát Vyhlášení výsledků výtvarné soutěže „Bezpečná cesta do školy“ Restaurátorské práce na pomníku obětem bojů proti fašismu na Suzdalském náměstí v Lounech Oprava vozovky v ul. Tomanova a Březinova č.p. 2204-2401, Louny – posunutí realizace akce Náhradní výsadba v ulici Poděbradova Oprava vozovky v ul. Tomanova a Březinova č.p. 2204-2401, Louny Poškození boxů na uskladnění kol Výstavy, svatby, kavárna i takové využití by mohl mít podle projektu Pavilon A Poškozený herní prvek na dětském hřišti ČSA Sběrová sobota biologicky rozložitelného odpadu Plnění podzemních kontejnerů na separovaný odpad Prezentace projektové dokumentace na akci „ Rekonstrukce Pavilonu A na výstavišti v Lounech“ Kastrace toulavých koček Nabídka svozu bioodpadu platná od 1. 3. 2017 Podzemní kontejnery na separovaný odpad Uzavření části ulice Na Valích Podzemní kontejnery na separovaný odpad Informace pro občany Loun v oblasti nakládání s odpady Poškozený herní prvek v Parku gen. Fajtla Parkovací karty na rok 2017 Umístění 5 boxů na kola v ul. Hrnčířská, Louny Informace o odpadech pro nadcházející období a rok 2017 Informace pro spoluvlastníky obytných domů zřízených na pozemcích Města Louny Novela vyhlášky č. 478/2000 Sb., kterou se provádí zákon o silniční dopravě
 
Město Louny

Partnerská města

gemee logo mesto veneux znak
 
předchozí další
SSZML
Vrchlického divadlo
Měská knihovna
Městská pečovatelská služba
Domov pro seniory Louny
ZUŠ
Školní
J A Komenského
Kpt.  Jaroše
Prokopa Holého
Přemyslovců
ČSA
Šafaříkova
V domcích
Kpt Nálepky
Speciální
Dykova
Fügnerova
 

Městský úřad Louny
Mírové náměstí 35, 440 01 Louny
IČ: 00265209
DIČ: CZ00265209 

 
Telefon: +420 415 621 111
Fax +420 415621 000
Datová schránka: gc9bxmk
Kontakty MěÚ
Úřední hodiny
Elektronická podatelna 
 
Copyright © 2016 Městský úřad Louny
Public4u © 2000-2017
 
 
load