Oficiální internetové stránky města Loun a Městského úřadu Louny

Mírové náměstí 35, 440 23 Louny
KontaktyFormuláře

Vyhledávání

Podzemní kontejnery na separovaný odpad

Podzemní kontejnery na separovaný odpad, Na Valích

Město Louny plánuje výstavbu dalších podzemních kontejnerů na separovaný odpad. Na začátku letošního roku byly uvedeny do provozu podzemní kontejnery v ulici Na Valích a výstavba dalších je plánována na Mírovém náměstí. 

Nové podzemní kontejnery by měly v budoucnu nahradit kontejnery na separovaný odpad v Hilbertově ulici. Náklady na projektovou dokumentaci, včetně geologického průzkumu, jsou vyčísleny na 56 000 Kč. V pátek 10. února byly na ploše určené pro podzemní kontejnery prováděny zkušební vrty. Odborný průzkum byl zadán s ohledem na obavy z existence historických sklepení popř. kavern. Průzkum existenci těchto rizik vyloučil. „Po zpracování projektové dokumentace přistoupíme k samotné realizaci stavby. Předpokládáme, že práce na stavbě podzemních kontejnerů na separovaný odpad na Mírovém náměstí by měly začít v druhé polovině letošního roku,“ uvedla k přípravě projektu vedoucí odboru správy majetku Městského úřadu v Lounech Ing. Blanka Sunkovská. Náklady na realizaci jsou odhadovány na 800.000 Kč. Kontejnery budou vybaveny čidly, která zajistí hlášení o jejich naplněnosti.  

21.2.2017 13:19:29 | přečteno 132x | Mgr. Kamila Jarolímková

Navigace

Odbory městského úřadu

 

Aktuální informace

Investiční akce na Městském zimním stadionu v Lounech Úředníci mají k dispozici elektrokolo Rekonstrukce vnitřního vybavení Domova pro seniory v Lounech Tašky na separovaný odpad Masaryk už oblékl hliněný kabát Vyhlášení výsledků výtvarné soutěže „Bezpečná cesta do školy“ Restaurátorské práce na pomníku obětem bojů proti fašismu na Suzdalském náměstí v Lounech Oprava vozovky v ul. Tomanova a Březinova č.p. 2204-2401, Louny – posunutí realizace akce Náhradní výsadba v ulici Poděbradova Oprava vozovky v ul. Tomanova a Březinova č.p. 2204-2401, Louny Poškození boxů na uskladnění kol Výstavy, svatby, kavárna i takové využití by mohl mít podle projektu Pavilon A Poškozený herní prvek na dětském hřišti ČSA Sběrová sobota biologicky rozložitelného odpadu Plnění podzemních kontejnerů na separovaný odpad Prezentace projektové dokumentace na akci „ Rekonstrukce Pavilonu A na výstavišti v Lounech“ Kastrace toulavých koček Nabídka svozu bioodpadu platná od 1. 3. 2017 Podzemní kontejnery na separovaný odpad Uzavření části ulice Na Valích Podzemní kontejnery na separovaný odpad Informace pro občany Loun v oblasti nakládání s odpady Poškozený herní prvek v Parku gen. Fajtla Parkovací karty na rok 2017 Umístění 5 boxů na kola v ul. Hrnčířská, Louny Informace o odpadech pro nadcházející období a rok 2017 Informace pro spoluvlastníky obytných domů zřízených na pozemcích Města Louny Novela vyhlášky č. 478/2000 Sb., kterou se provádí zákon o silniční dopravě
 
Město Louny

Partnerská města

gemee logo mesto veneux znak
 
předchozí další
SSZML
Vrchlického divadlo
Měská knihovna
Městská pečovatelská služba
Domov pro seniory Louny
ZUŠ
Školní
J A Komenského
Kpt.  Jaroše
Prokopa Holého
Přemyslovců
ČSA
Šafaříkova
V domcích
Kpt Nálepky
Speciální
Dykova
Fügnerova
 

Městský úřad Louny
Mírové náměstí 35, 440 01 Louny
IČ: 00265209
DIČ: CZ00265209 

 
Telefon: +420 415 621 111
Fax +420 415621 000
Datová schránka: gc9bxmk
Kontakty MěÚ
Úřední hodiny
Elektronická podatelna 
 
Copyright © 2016 Městský úřad Louny
Public4u © 2000-2017
 
 
load