Investiční akce na Městském zimním stadionu v Lounech

Městský zimní stadion Louny

Město Louny, zastoupené Odborem správy majetku, realizuje v tomto roce na Městském zimním stadionu několik investičních akcí.
První z těchto akcí, byla výměna plynových kotlů. Tyto práce prováděla firma Jaroslav Hrbek Instalatérství - topenářství. Tato investiční akce byla zahájena v květnu 2017 a dokončena v červnu 2017. V rámci této akce došlo k výměně dvou plynových kotlů v budově A, kde sídlí vedení klubu a k výměně dvou plynových kotlů v budově B, které jsou potřebné pro ohřívání šaten a akumulačních nádrží.

Druhou z těchto akcí byla kompletní výměna rozvodů vody a kanalizace v celém objektu MZS. Tato akce je rozdělena do 3 etap. V letošním roce probíhají práce na I. etapě, II. a III. etapa budou realizovány v příštím roce. Práce na I. etapě znamenají kompletní výměnu rozvodů vody a kanalizace v budově A tzn. v prostorách zázemí vedení klubu, v sociálních zařízeních u šaten hráčů a na sociálních zařízeních pro návštěvníky MZS. Součástí těchto prací jsou i povrchové úpravy tzn. provedení nových obkladů a dlažeb. Tyto práce provádí firma Lounská stavební, spol. s.r.o. Práce na I. etapě byly zahájeny v květnu 2017 a dokončeny budou v srpnu 2017 tak, aby nebyla narušena příprava MZS na novou sezónu. V rámci zbylých dvou etap, realizovaných v příštím roce, bude provedena rekonstrukce rozvodů kolem ledové plochy a v budově s občerstvením.

Třetí a poslední investiční akcí je výměna potrubí v chladícím kanálu. Tyto práce jsou součástí kompletní změny systému chladícího zařízení na MZS, která bude realizována až v příštím roce, ale z důvodu havarijního stavu této části, bylo nutné provést tuto dílčí etapu ještě před zahájením letošní sezony. Práce na této akci, byly zahájeny v červenci 2017 a dokončeny budou v srpnu 2017, tak aby nebyla narušena příprava MZS na novou sezónu. Práce provádí firma ELNA Servis Počerady s.r.o.

20.7.2017 13:35:30 | přečteno 57x | Mgr. Kamila Jarolímková

Aktuální informace

Investiční akce na Městském zimním stadionu v Lounech Úředníci mají k dispozici elektrokolo Rekonstrukce vnitřního vybavení Domova pro seniory v Lounech Tašky na separovaný odpad Masaryk už oblékl hliněný kabát Vyhlášení výsledků výtvarné soutěže „Bezpečná cesta do školy“ Restaurátorské práce na pomníku obětem bojů proti fašismu na Suzdalském náměstí v Lounech Oprava vozovky v ul. Tomanova a Březinova č.p. 2204-2401, Louny – posunutí realizace akce Náhradní výsadba v ulici Poděbradova Oprava vozovky v ul. Tomanova a Březinova č.p. 2204-2401, Louny Poškození boxů na uskladnění kol Výstavy, svatby, kavárna i takové využití by mohl mít podle projektu Pavilon A Poškozený herní prvek na dětském hřišti ČSA Sběrová sobota biologicky rozložitelného odpadu Plnění podzemních kontejnerů na separovaný odpad Prezentace projektové dokumentace na akci „ Rekonstrukce Pavilonu A na výstavišti v Lounech“ Kastrace toulavých koček Nabídka svozu bioodpadu platná od 1. 3. 2017 Podzemní kontejnery na separovaný odpad Uzavření části ulice Na Valích Podzemní kontejnery na separovaný odpad Informace pro občany Loun v oblasti nakládání s odpady Poškozený herní prvek v Parku gen. Fajtla Parkovací karty na rok 2017 Umístění 5 boxů na kola v ul. Hrnčířská, Louny Informace o odpadech pro nadcházející období a rok 2017 Informace pro spoluvlastníky obytných domů zřízených na pozemcích Města Louny Novela vyhlášky č. 478/2000 Sb., kterou se provádí zákon o silniční dopravě